1402 پنجشنبه 11 خرداد
 
هلدینگ تامارا

خدمات تور گردشگری و مهاجرت به کشور گرجستان


اخبار و اطلاعیه ها

معرفی جاهای دیدنی گرجستان

معرفی جاهای دیدنی گرجستان


گرجستان یک کشور با ویژگی های خاص است که برای مقاصد گردشگری مورد توجه قرار می گیرد. این کشور در مرز بین اروپا و آسیا قرار دارد. بنابراین جزء کشورهای شرقی اروپا و کشورهای غرب آسیا به حساب می آید. با  نگاهی اجمالی و گذرا به جاهای دیدنی گرجستان متوجه می‌شوید که این کشور ویژگی های دو قاره اروپا و آسیا را با هم دارد. به همین خاطر همواره به عنوان یک کشور محبوب و پرطرفدار برای مقاصد توریستی مورد اهمیت قرار می گیرد.  جاذبه های گردشگری بسیاری در کشور گرجستان می تواند نظر توریستان و گردشگران را به خود جلب کند. طبیعت بکر و جذاب این کشور در بسیاری از نقاط چشم اندازهای وسیع و زیبایی را به وجود آورده است. به همین دلیل این ویژگی های بی نظیر تور گرجستان را بی نهایت جذاب و متفاوت می کند. جالب است بدانید طبیعت این محدوده ظاهر بکر و جذاب خود را همچنان حفظ کرده است. تضاد طبیعت در کشور گرجستان به قدری جذاب و زیباست که بسیاری از گردشگران تمایل دارند آن را به شکل ملموس و از نزدیک مشاهده کنند. مرداب Okefenokee، منطقه تاریخی ساوانا، کوه معماری خیره کننده آتلانتا و... از جاذبه های خاص این کشور هستند.

 جاهای دیدنی گرجستان
 
معرفی جاهای دیدنی گرجستان
 اگر قصد سفر به کشور گرجستان را دارید، مطمئن باشید مکان مناسبی را برای بازدید انتخاب کرده‌اید. تفریحات متنوع و سرگرم کننده از ویژگی های بارز این کشور است. این جاذبه ها به قدری طبیعی است که عده ای مهاجرت به گرجستان (https://holding-tamara.com/Georgia_migration) را نیز مدنظر قرار می دهند.

بزرگترین آکواریوم جهان
آکواریوم جورجیا بیشتر از هزار موجود آبزی را در آبی معادل ده میلیون گالن جای داده است. این نمایشگاه به بخش های مختلفی تقسیم شده است. بنابراین توریستان و گردشگران می توانند به بخش مورد نظر خود مراجعه کنند و لذت ببرند.

منطقه تاریخی ساوانا در گرجستان
منطقه تاریخی ساوانا برای افرادی که به تاریخ و باستان شناسی علاقه زیادی دارند، گزینه بسیار مناسبی است. در این میان کمتر کسی را می توان یافت که از قدم زدن در این منطقه تاریخی لذت نبرد. این منطقه بیش از سه مایل مربع از وسعت کشور گرجستان را در بر می گیرد. جالب است بدانید ظاهر این منطقه همچنان مانند زمان جنگ داخلی به خوبی حفظ شده است. میدان های این محدوده توسط عمارت های زیبا محاصره شده اند و به خوبی با درختان پوشش یافته اند. خیابان‌ های سنگ‌ فرش شده این منطقه نیز با درختان پوشیده از خزه های اسپانیا توانسته جاذبه این منطقه را دو چندان کند. در این منطقه تاریخی عمارات ها، موزه ها و قسمت‌های مختلفی برای گشت و گذار وجود دارند. در انتهای جنوب این منطقه پارک فورسایت دیده می‌شود و در انتهای شمال آن نیز می‌توانید ساحل رودخانه را مشاهده کنید. کل این محدوده بیشتر به دلیل میدان ها و پارک ها به شهرت رسیده است. با این وجود، پارک فورسایت  به عنوان بزرگترین پارک محدوده شناخته می شود. این پارک به عنوان اولین پارک جنوبی در میانه قرن هجدهم ساخته شده است. فواره زیبای آن نیز به عنوان مهم ترین ویژگی برجسته این پارک شناخته می شود. مسیر پیاده روی آن نیز به کمک درختان قدیمی و جذاب پوشش داده شده است.

گیاه شناسی آتلانتا در گرجستان
باغ گیاه شناسی آتلانتا نیز وسعت قابل توجهی از کشور گرجستان را به خود اختصاص می دهد و در کنار پارک Piedmont  قرار گرفته است. این باغ در تمامی فصول از جاذبه های گردشگری برخوردار است. مرکز ارکیده فوکوا، ارکیده های مختلفی را در شکل و رنگ متفاوت به نمایش می گذارد. خزه ها، انگور های دنباله دار، سرخس ها، ارکیده های مینیاتوری و ... محدوده آبشار بزرگ این ناحیه را احاطه کرده اند.راه آهن بلو ریج
راه ‌آهن خوش‌ منظره بلو ریج یکی از جاذبه های شمال کشور گرجستان است. این راه آهن از یک شهر توریستی به همین نام عبور می کند.

کوه دیدبان
این کوه در مرز بین جورجیا و تنسی قرار گرفته و در جنگ نقش مهمی داشته است. اما امروزه بیشتر به خاطر پارک طبیعی در امتداد خط الراس صخره ‌ای خود شناخته می ‌شود.  در روزهای فوق العاده صاف می توان از بالای صخره نقاطی در هفت ایالت را مشاهده کرد. در کنار مسیر پر پیچ ‌و خم از میان سازندها، باغ‌ها، پل‌های سنگی، گذرگاه‌های باریک بین چهره‌های صخره‌ای عظیم، تاسیسات هنری، یک صخره موازنه قارچی شکل نیز قرار دارد.